Povezane vesti
Poklon stanovi dobri i bezbedni
Večernje novosti 02.03.2017
Stanovi koji se dele u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi" su bezbedni i spremni za useljenje - stav je Ministarstva državne uprave. STANOVI koji se dele u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi" su bezbedni i spremni za useljenje - stav je Ministarstva… »
Građani poslali više od 28 miliona računa
RTV 02.03.2017
BEOGRAD - U nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi", građani su do sada poslali 2,8 miliona koverata, odnosno oko 28 miliona računa, čime su doprineli da se u republički budžet "slije" više od 2,5 miliona evra od PDV-a, izjavila je danas ministarka… »
Brnabić: Stanovi iz nagradne igre su u redu (VIDEO)
Beta 02.03.2017
Ministarka državne uprave i lokalne samouprave Ana Brnabić izjavila je danas da je izveštaj Gradjevinske direkcije Srbije o stanovima koji se dodeljuju nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi" pokazao da su ti stanovi ispravni i da joj ne deluje da… »
Vesti dana »

MUP: Policija u Kragujevcu zaplenila veću količinu opreme za "studente u blokadi"
Insajder pre 1 satjoš 3 povezane

Student Ekonomskog fakulteta u Nišu ponovo priveden, nakon današnjeg Vučićevog „upozorenja“ policajcima i tužiocima
Danas pre 3 satajoš 1 povezana