Povezane vesti

(Video) Džejmi Foks oduševljen beogradom: Evo kakav video je objavio na Instagramu!

(Video) Džejmi Foks oduševljen beogradom: Evo kakav video je objavio na Instagramu!

Kurir 03.03.2017
Slavni američki glumac Džejmi Foks ovih dana boravi u Beogradu i, ako je suditi po njegovim reakcijama, on je oduševljen našom prestonicom. Naime, Džejmi je došao u poseti porodici Karić ali je tu priliku iskoristio i da vidi lepote Beograda. Na… »
(Kurir TV) holivudska zvezda Džejmi FOKS: Sviđaju mi se srpske devojke!

(Kurir TV) holivudska zvezda Džejmi FOKS: Sviđaju mi se srpske devojke!

Kurir 03.03.2017
Oskarovac Džejmi Foks boravi kratko u našem glavnom gradu, u koji nije došao poslom već turistički. Ekipa Kurira srela je Foksa kada je izlazio iz hotela u centru grada u društvu svog domaćina Simona de Karića. Ljubazna holivudksa zvezda rekla je… »
(Kurir TV) ekskluzivno džejmi Foks za Kurir: Kejti Holms i ja smo u vezi, evo u kakvoj

(Kurir TV) ekskluzivno džejmi Foks za Kurir: Kejti Holms i ja smo u vezi, evo u kakvoj

Kurir 03.03.2017
Džejmi Foks poslednja dva dana boravi u Beogradu gde je došao u posetu kod porodice Karić, i ekskluzivno za Kurir je odgovorio o svojoj vezi sa glumicom Kejti Holms. Već mesecima svetski mediji bruje o tome da je ovaj glumac u vezi sa bivšom suprugom… »
(Foto) da niste sreli džejmija foksa u knezu? Holivudska faca šetala gradom kao sav normalan svet

(Foto) da niste sreli džejmija foksa u knezu? Holivudska faca šetala gradom kao sav normalan svet

Kurir 03.03.2017
Holivudski glumac Džejmi Foks boravi u Beogradu, gde ga je ugostio Simon de Karić. Raspoložen i nasmejan, Foks se uputio sa Simonom u oblizak srpske prestonice. Foto: Filip Plavčić Iako je velika holivudska zvezda, Džejmi nije imao velike prohteve… »
(Video) Džejmi Foks došao u Beograd: Nije odoleo noćnom životu! Evo sa kojim srpkinjama se provodio

(Video) Džejmi Foks došao u Beograd: Nije odoleo noćnom životu! Evo sa kojim srpkinjama se provodio

Kurir 03.03.2017
Džejmi Foks je iz Dubrovnika došao u Beograd kako prisustvovao otvaranju radnje Elene Karaman Karić. Holivudski glumac je inače sa Simonom de Karićem prijatelj već dugi niz godina, a bio je specijalni gost porodice Karić. Pored toga, Foks se… »

Vesti dana »