Povezane vesti
Poreski alarm primio 5.480 prijava
Dnevnik 04.03.2017
Za godinu i po dana koliko postoji na portal „Poreski alarm” stiglo je ukupno 5.480 prijava, od kojih je obrađeno 45,51 odsto, a najveći broj njih se odnosio na neevidentiranje prometa. preko fiskalnih kasa, podaci su Poreske uprave.Ivan Paligorić… »
Građani 5.480 puta prijavili one koji ne plaćaju porez
Radio 021 04.03.2017
Ukupno 5.480 prijava stiglo je na portal "Poreski alarm" u proteklih godinu i po dana, koliko on postoji. Od tog broja obrađeno je 45,51 odsto. Najveći broj njih se odnosio na neevidentiranje prometa preko fiskalnih kasa, podaci su Poreske uprave. Ivan… »
Vesti dana »

'Jak zvuk' na protestu: Istraga tužilaštva, policija i vojska tvrde da nemaju veze sa tim
BBC News pre 24 minutajoš 19 povezanih

Napadnut pomoćnik predsednika opštine Obrenovac, privedena četvorica: Pljuvali ga i udarali pesnicama, policija radi na identifikaciji ostalih aktera nasilja (v
Kurir pre 36 minutajoš 12 povezanih

Uživo Stravične slike; Gradonačelnik podneo ostavku; Otkriveno ko je glavni osumnjičeni? FOTO/VIDEO
B92 pre 18 minutajoš 87 povezanih

Tramp i Putin sutra razgovaraju o kraju rata u Ukrajini; Kličko: Kijev preko noći napadnut dronovima
RTS pre 49 minutajoš 28 povezanih