Kim Džong Un
Vojna parada u Kini: Dolaze Putin, Kim Džong Un, Vučić...
BBC News 01.09.2025
Najavljen dolazak severnokorejskog vođe, samo nekoliko dana nakon što je Tramp rekao da želi da se sretne sa njim. Ruski predsednik Vladimir Putin i severnokorejski vođa Kim Džong Un biće među stranim državnicima koji će prisustvovati vojnoj paradi u… »
Kim Džong un napustio Pjongjang! Lider Severne Koreje vozom na putu za Kinu, prvi put učestvuje u velikoj vojnoj paradi
Blic 01.09.2025
Severnokorejski lider Kim Džong-un krenuo je danas za Peking svojim specijalnim vozom, potvrdio je neimenovani izvor. Biće to prvi put da Kim, koji je preuzeo vlast krajem 2011. godine prisustvuje multilateralnom diplomatskom događaju, navodi agencija… »
Vojna parada u Kini: Dolaze Putin, Kim Džong Un, Vučić…
Južne vesti 01.09.2025
Getty Images Severnokorejski vođa Kim Džong Un i kineski predsednik Si Đinping Ruski predsednik Vladimir Putin i severnokorejski vođa Kim Džong Un biće među stranim državnicima koji će prisustvovati vojnoj paradi u Pekingu, potvrdilo je Ministarstvo… »
Kim Džong Un krenuo vozom za Peking: Na paradi će biti i Vučić
Nova 01.09.2025
Vrhovni vođa Severne Koreje, njene partije, države i Vojske Kim Džong Un krenuo je danas iz Pjongjanga za Peking gde će prisustvovati vojnoj paradi kojom se u sredu proslavljaju 80. godišnjica od okončanja Drugog svetskog rata i predaja Japana… »
Kim stiže u Peking: Prvi put na vojnoj paradi
B92 01.09.2025
Severnokorejski lider Kim Džong-un krenuo je danas za Peking svojim specijalnim vozom, potvrdio je neimenovani izvor. Biće to prvi put da Kim, koji je preuzeo vlast krajem 2011. godine prisustvuje multilateralnom diplomatskom događaju, navodi agencija… »
Kim Džong Un napustio Pjongjang: otputovao vozom u Peking
Politika 01.09.2025
Kim Džong Un će prisustvovati vojnoj paradi. PJONGJANG/PEKING – Severnokorejski lider Kim Džong Un napustio je Pjongjang specijalnim vozom i uputio se ka Pekingu, javio je južnokorejski „Renhap“, pozivajući se na izvore. Očekuje se da će u kineskoj… »
Krenuo dedinim sopama: Severnokorejski predsednik Kim krenuo vozom u Peking na vojnu paradu
Telegraf 01.09.2025
Severnokorejski lider Kim Džong Un krenuo je danas za Peking svojim specijalnim vozom, potvrdio je neimenovani izvor. Biće to prvi put da Kim, koji je preuzeo vlast krajem 2011. godine prisustvuje multilateralnom diplomatskom događaju, navodi agencija… »
Kim Džong Un napustio Pjongjang i vozom krenuo za Peking: Na paradi i Vučić
Danas 01.09.2025
Vrhovni vođa Severne Koreje, njene partije, države i Vojske Kim Džong Un krenuo je danas iz Pjongjanga za Peking gde će prisustvovati vojnoj paradi kojom se u sredu proslavljaju 80. godišnjica od okončanja Drugog svetskog rata i predaja Japana… »
Kim Džong Un krenuo ka Kini! Posebnim blindiranim vozom napustio Pjongjang
Alo 01.09.2025
Lider Severne Koreje Kim Džong Un otputovao je u ponedeljak popodne iz Pjongjanga u zvaničnu posetu Pekingu, javlja južnokorejska agencija Yonhap, pozivajući se na izvore bliske diplomatskim krugovima. Kako se navodi, Kim je krenuo specijalnim… »
Putin stigao u Kinu na regionalni samit
Radio sto plus 31.08.2025
Kineski i ruski mediji javili su o dolasku Putina u Tijandžin na severu Kine, na samit Šangajske organizacije za saradnju, na kojem će učestvovati i njegove iranske i turske kolege, Masud Pezeškijan i Redžep Tajip Erdogan, kao i indijski premijer… »
Vesti dana »
Brnabić, Mali, Đurić i Starović u Briselu na događaju u organizaciji Vlade Srbije i Misije Srbije pri EU
Insajder pre 5 satijoš 25 povezanih
Siner i Ože-Alijasim u osmini finala Vimbldona, Medvedev, Hodar i Dženg eliminisani
RTV pre 28 minutajoš 76 povezanih
Modrić nije želeo da priča o oproštaju od reprezentacije: "Vrlo brzo ćete saznati - VAR treba da reaguje samo kada je greška sudije stopostotno, odnosno 200 odsto jasna"
Dnevnik pre 10 satijoš 118 povezanih
Egipat ispisao istoriju na Mundijalu, kraj za Australiju i Degeneka posle drame i penala
Nova pre 3 minutajoš 92 povezane











