Neos Marmaras
Letovanje u Grčkoj sa 45% popusta! Ovako Viva Travel otvara sezonu!
Telegraf 23.05.2016
Letnja sezona je otvorena! Turistička agencija Viva travel je poslala autobuse za prve organizovane smene u Grčkoj i time pokrenula sezonu letnjih odmora u 2016-oj godini. Može se reći da je interesovanje za Grčku više nego veliko pa su mnogi polasci već… »
Ged putovati? Neos Marmaras – lepota koja nikoga ne ostavlja ravnodušnim
Sandžak haber 29.04.2016
Neos Marmaras je najrazvijenije i najposećenije letovalište na Sitoniji, “drugom prstu”. Odlike Neos Marmarasa su čisto more na dve duge peščane plaže, gradska plaža i plaža Paradiso beach. Oduševiće vas mnoštvo malih uvala, a u čijem zaleđu se nalazi… »
Neos Marmaras - lepota koja nikoga ne ostavlja ravnodušnim
Blic 24.04.2016
Vreme je da razmišljate o odmoru, a današnja ponuda sajta Superodmor svakako je jedna od najpovoljnijih - 10 noćenja u Neos Marmarasu za svega 38 evra. Ta cena je rezervisana za one koji danas naprave upit na sajtu Superodmora za boravak u aparthotelu… »
Neos Marmaras - letovanje u centru dešavanja
Blic 13.04.2016
Pravo je vreme da se razmišlja o letovanju, a današnja ponuda portala Superodomor zadovoljiće sve ukuse - u pitanju je Neos Marmaras, romantično mesto sa divnom prirodom, koje privlači i one koji vole mirniji odmor i ali i one koji traže dobar provod… »
Neos Marmaras i čarobne plaže vas čekaju
Blic 25.03.2016
Prvi prolećni dani su pravo vreme da se razmišlja o letovanju, a današnja ponuda portala Superodomor zadovoljiće sve ukuse - u pitanju je Neos Marmaras, romantično mesto sa divnom prirodom, koje privlači i one koji vole mirniji odmor i ali i one koji… »
Letujte u Neos Marmarasu za samo 135 evra
Blic 04.03.2016
Portal "Superodmor.rs" je za sve svoje posetioce danas pripremio primamljivu ponudu za letovanje u grčkom letovalištu Neos Marmaras. Ukoliko danas rezervišete ovo putovanje, možete ostvariti popust, pa će vas deset noćenja koštati samo 135 eura po osobi… »
Vesti dana »
RTS: Stabilnija situacija na požarištima, jak vetar za vikend mogao bi da rasplamsa vatru
N1 Info pre 37 minutajoš 11 povezanih
"Pravili smo glupe greške, pitajte igrače šta sam im rekao pre meča": Rijera sve svalio na fudbalere i tvrdi da se ne kaje ni zbog čega
Nova pre 32 minutajoš 18 povezanih
Danas je Velika Gospojina: Evo šta valja uraditi za zdravlje i blagostanje porodice, a ove poslove u kući strogo izbegavajte
Dnevnik pre 57 minutajoš 8 povezanih
Gužve na granicama pred poslednji vikend u avgustu: Na Batrovcima se već čeka oko dva sata na izlaz iz Srbije
Dnevnik pre 42 minutajoš 8 povezanih




