U Hrvatskoj se slikao sa četničkom kapom i objavio to na Fejsbuku, a onda mu je policija zakucala na vrata. Usledio je šok!
Telegraf 23.11.2016 | Telegraf.rs/ Izvor: jutarnji.h
![U Hrvatskoj se slikao sa četničkom kapom i objavio to na Fejsbuku, a onda mu je policija zakucala na vrata. Usledio je šok!](https://nstatic.net/img/logo/s/telegraf.png)
Od 2010. godine do 22. novembra 2016. godine na svom Fejsbuk profilu objavljivao je fotografije na kojima na glavi nosi kapu s oznakama dinarske četničke divizije
Policijski službenici ličko-senjske policijske uprave sproveli su krivičnu istragu nad 30-godišnjakom iz Rebića, iz opštine Udbina, zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljenog posedovanja, izrade i nabavljanja oružja i eksplozivnih stvari. On je na svom Fejsbuk profilu objavljivao fotografije na kojima na glavi nosi kapu s oznakama dinarske četničke divizije. KAD ĆE STRUJA U 83 SRPSKA SELA? Pupovac postavio prvo pitanje