Najveće sportske avionske tragedije: Urugvajci 2 meseca jeli mrtve saigrače kako bi preživeli, član CIA pobio Kubance (video)
Telegraf 29.11.2016
![Najveće sportske avionske tragedije: Urugvajci 2 meseca jeli mrtve saigrače kako bi preživeli, član CIA pobio Kubance…](https://nstatic.net/img/logo/s/telegraf.png)
Podsetite se svih sportskih tragedija prouzrokovanih avionskim nesrećama
Stravična pogibija više od 70 članova posade brazilskog fudbalskog kluba Čapekoense, nažalost nije jedina sportska tragedija izazvana avionskom nesrećom. Ova u kolumbijskom Medeljinu odnela je 76 života, a samo pet osoba je preživelo. Ujedno, ova tragedija je ubedljivo najveća s obzirom na to da je odnela najveći broj ljudskih života. Mi vas podsećamo na nekoliko koje su se, nažalost, duboko urezale u istoriju, a svakako je najbrutalnija ona iz