Izvor: Prva arhiva vesti 26.01.2017
Januar kritičan za brak
Prva 26.01.2017
Najhladniji mesec u godini istovremeno je i najkritičniji za ljubav. Najveća verovatnoća da će partner zatražiti razvod braka jeste baš u januaru, pokazuje statistika. Psihologe ovo ne čudi. Jer, praznici su prošli, a sa njima i obaveza da… »
Pametne poslovne kombinacije: Šta da obučete za posao, a da izbegnete belu košulju i sako
Prva 26.01.2017
U nekim firmama postoji striktni „dress code“, ali je ipak u većini dozvoljena sloboda u oblačenja u granicama poslovnog stila. Šta se preporučuje za radno okruženje, a da se izbegnu klasične odevne kombinacije kao što su bela košulja i sako… »
Zima, zima, pa neka je, trčite po snegu, zdravo je!
Prva 26.01.2017
Osim osobama sa srčanim problemima i onima koji imaju lošu cirkulaciju, zimska fizička aktivnost pogoduje svima pod uslovom da pre izlaska preduzmu mere predostrožnosti. Ukoliko ste ljubitelj prirode i volite da džogirate, nikako ne bi trebalo da se… »