Hrvatska svadba uz srpski folk, ustaške uniforme, svinjske njuške i kokain: Predstava koja je digla desničare iz komšiluka na noge (foto) (video)
Telegraf 22.01.2018 | Telegraf.rs
![Hrvatska svadba uz srpski folk, ustaške uniforme, svinjske njuške i kokain: Predstava koja je digla desničare iz komšiluka…](https://nstatic.net/img/logo/s/telegraf.png)
Frljić u ključnom delu predstave aludira na svadbu Velimira Bujanca koji je kokainom plaćao usluge kurvi, pišu hrvatski mediji
U pozorištu Kerempuh u petak je održana premijera predstave "Šest likova traži autora" Luiđija Pirandela, a koju je režirao i adaptirao Oliver Frljić. Frljić je kako pišu hrvatski mediji, klasik italijanskog autora uveliko promenio, a likovi u njegovoj adaptaciji jasno podsećaju na neke vodeće hrvatske desničare što je ovaj vikend izazvalo dosta pažnje u javnosti. Dominira cenzura na HRT-u: Skinuli sa programa još jedan film - "Ustav Republike