Baklje, suze i šampanjac: Mladić je na Kalemegdanu zaprosio devojku tako da ju je ostavio bez teksta
Blic 31.01.2018 | M.Brkić
![Baklje, suze i šampanjac: Mladić je na Kalemegdanu zaprosio devojku tako da ju je ostavio bez teksta](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Beogradski pobednik i posetioci Kalemegdana juče oko 17 sati bili su svedoci romantike na delu. Više od 50 ljudi, baklje, gitara i transparent "Maro, udaj se za mene" dočekali su jednu sugrađanku na platou u ovoj dobro organizovanoj prosidbi.
Jedna sasvim obična šetnja po prijatnom jučerašnjem danu po Beoogradskoj tvrđavi pretvorila se u nešto što mlada Beograđanka nije ni slutila. Njen momak, a sada verenik, veoma detaljno je isplanirao kako će je zaprositi. Na platou ispred Pobednika dočekalo ih je oko 50 prijatelja, od kojih je nekoliko njih spremno držalo tranasparent sa ispisanim "Maro, udaj se za mene", dok su ostali, kada su videli par da se približava, upalili na desetine