Izvor: Beta/Politika arhiva vesti 27.02.2018
Merkel: Podržavamo Srbiju na putu ka EU, razgovarano o sporazumu sa Kosovom. ...
Beta 27.02.2018
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas u Berlinu da je pred Srbijom težak put u reformama, kao i teška prepreka koja se tiče rešavanja odnosa Beograda i Prištine. Na konferenciji za novinare s nemačkom kancelarkom Angelom Merkel Vučić je… »
Šefovi diplomatije Italije, Albanije i Srbije razgovarali o daljem povezivanju tri zemlje
Beta 27.02.2018
Šefovi diplomatije Italije, Albanije i Srbije razgovarali su danas u Beogradu o unapredjenju odnosa, regionalnoj saradnji, evrointegracijama i ekonomskim projektima koji bi doprineli daljem povezivanju tih zemalja. Andjelino Alfano, Ditmir Bušati i… »
Vučić: Pravno obavezujući sporazum garantuje za ulazak u EU
Beta 27.02.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da će Srbija, ukoliko Beograd i Priština do 2019. potpišu pravno obavezujući sporazum, dobiti sve garancije za ulazak u Evropsku uniju do 2025. godine. Vučić je za televiziju Prva rekao da je… »
Naslovna strana za utorak, 27. februar 2018. godine
Beta 27.02.2018
Dnevne novine na naslovnim stranama današnjih izdanja pišu o poseti evropskog komesara za proširenje Johanesa Hana i predsednika Evropske komisije Žan-Klod Junkera Beogradu, o snegu i niskim temperaturama koji su zahvatili i Srbiju. ALO - … »