Neviđeni užas u indiji: Šef zadavio tinejdžerku (16) kada je zatražila platu, pa joj raskomadao telo na tri dela
Kurir 22.05.2018
![Neviđeni užas u indiji: Šef zadavio tinejdžerku (16) kada je zatražila platu, pa joj raskomadao telo na tri dela](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Indijska tinejdžerka (16) Soni Kumari brutalno je ubijena kada je zatražila platu od poslodavca kod joga je radila kao kućna pomoćnica. On ju je ubio i potom raskomadao njeno telo.
Soni je više od godinu dana bila zaposlena u agenciji koja angažuje kućne pomoćnice u Nju Delhiju, a njena mesečna primanja zadržavao je vlasnik agencije, Manjet Sing Karketa. 16-year-old girl in India murdered and chopped into pieces after asking her boss for a salary https://t.co/lCtyhGUTl6 — Daily Mail Online (@MailOnline) 21. мај 2018. Kada se Soni obratila Karketi (30) i zatražila da joj isplati njenu zaradu, on ju je zadavio, a potom