Вучић: Нека нас мрзе...

Мондо 23.06.2018  |  МОНДО/Тањуг
Вучић: Нека нас мрзе...

Председник Србије Александар Вучић истакао је данас да је поносан на грађане Србије који су и у тузи због пораза у утакмици против Швајцарске били уједињени и достојанствени, никога нису вређали, нити показали мржњу.

Онима који нас мрзе поручио је да слободно наставе, јер "то говори и о њиховој и о нашој величини". То је одговор председника Србије на начин на који су хрватски и швајцарски фудбалери прославили своје победе на светском првенству у фудбалу, хрватски уз усташку песму, а Албанци у швајварском тиму уз провокације. Репрезентативци Швајцарске који "вуку" корене са Косова и Метохије славили су голове против Србије формирајући рукама орла са албанске

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Политика, најновије вести »