"Мој син мора да плати за своје грешке!"
Ало 14.09.2018 | К.Л.

Марко је моје дете, какав год да је, мој је. Ја могу да кажем све и свашта о њему, али неко други ко то исто каже, имаће посла са мном
Снимања нове сезоне „Звезда Гранда“ већ су у јеку и трају по више од шест сати дневно, али Снежани Ђуришић то нимало не смета. Она воли свој посао, а у дану када је снимала „Звезде“, нашла је времена да дође и на јубиларни концерт своје мезимице Илде Шаулић. Иако је од умора једва стајала на ногама, певачица је била насмејана јер јој је друштво правио њен дечко, гинеколог Вања Милошевић. - Неко време нисмо хтели да се излажемо јавности и да












