Дан после неуспелог референдума у Македонији: Договор треба да постигну власт и опозиција, а то је готово немогуће (фото)

Телеграф 01.10.2018  |  Телеграф.рс/Тањуг
Дан после неуспелог референдума у Македонији: Договор треба да постигну власт и опозиција, а то је готово немогуће (фото)

Бирачки списак је посебно болна тачка с обзиром на то да је последњи попис у Македонији био 2002. године. Колико људи живи у Македонији - то нико не може са сигурношћу да каже

Дан после формално правно неуспешног референдума у Македонији о промени имена те бивше југословенске републике и њеном прикључењу ЕУ и НАТО, који је био најављен као историјски и судбински, није донео никакво решење, већ је супротно томе потврдио дубоку подељеност македонског друштва, отворена су нова питања која државу воде у нову још дубљу политичку кризу, заједнички је закјучак стручњака домаћих и страних медија. С обзиром на то да

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Балкан, најновије вести »