Hrvat plakao pre utakmice: Trener Briža iz zatvora došao na stadion, a evo šta ga je tamo dočekalo (video)
Kurir 19.10.2018
![Hrvat plakao pre utakmice: Trener Briža iz zatvora došao na stadion, a evo šta ga je tamo dočekalo (video)](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Hrvatski trener Ivan Leko takoreći iz pritvora je došao na klupu kako bi vodio Klub Briž u prvenstvenoj utakmici sa Vasland Beverenom.
Leko se našao među uhapšenima u aferi u Belgiji posle jedne od najvećih akcija policije zbog malverzacija u fudbalu. Gledajući formu, Mančester Junajted nema šta da traži na Stamfordu, ali ipak, derbi je to... Kvota na tim Mauricija Sarija je 1,80, a na ekipu Žozea Murinja čak 4,60. Pogledajte sve kvote kladionice MOZZART za meč Čelsi - Mančester Junajted. Hrvat je pušten na slobodu, pa se vratio poslu. Na stadionu ga je dočekala nezapamćena