Horor na fudbalskom terenu: Igrač krenuo na loptu glavom, ali je nesrećno pao i slomio vrat! (uznemirujući video)
Kurir 29.11.2018
![Horor na fudbalskom terenu: Igrač krenuo na loptu glavom, ali je nesrećno pao i slomio vrat! (uznemirujući video)](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
U četvrtom minutu nadoknade meča korejske fudbalske lige igrač Gvandžua Li Seung-mo skočio je na loptu, ali je u padu izgubio ravnotežu i slomio vrat!
Posla pada na tlo, Seung-mo izgubio je svest. "Zna samo kako je skočio na udarac glavom i onda je izgubio sećanje do trenutka kad je stigao u bolnicu", rekao je potparol kluba, a 20-godišnji defanzivac posle buđenja osetio je bol u leđima i levoj šaci. Podsećamo, snimak je uznemirujuć, a nesrećan trenutak možete pogledati od 0.59: Na kraju završio je sa tri frakture vratne dela kičme, a sobzirom na jeziv padmogao je da prođe daleko gore.