Slobodan Milošević - lične i političke drame (22): Ne priznajem ovaj sud
Vesti online 03.04.2019 | Nada S. Jakšić
![Slobodan Milošević - lične i političke drame (22): Ne priznajem ovaj sud](https://nstatic.net/img/logo/s/vesti-online.png)
Oproštaj od Srbije bio mu je bolan. Ispraćen je vezan i ispljuvan, kao diktator, i kriminalac kakvog Srbija nije imala, bezočniji i od jednog Miloša Obrenovića.
U Krivičnom tribunalu Ujedinjenih nacija, u Hagu, preuzet je kao monstrum, nečovek, odgovoran za višegodišnje "balkansko ludilo", raspad Jugoslavije, izazivanje četiri rata, genocid..., sve sa ciljem stvaranja - "Velike Srbije". Odgovoran je i što je "izazvao" Ameriku i NATO da su "morali" i oružano da smiruju neposlušnu SRJ, podseća Đuro Zagorac u knjizi "Slobodan Milošević - lične, političke i sudske drame". Počinio je toliko zla da ga nije