VODITELJKA PAROVA DALA OTKAZ Bojana Ristivojević napušta televiziju Hepi, a ovo je RAZLOG
Svet & Skandal 16.05.2019
![VODITELJKA PAROVA DALA OTKAZ Bojana Ristivojević napušta televiziju Hepi, a ovo je RAZLOG](https://nstatic.net/img/logo/s/svet.png)
Bojana Ristivojević neće više biti zaštitno lice televizije Hepi zbog niza nesuglasica koje su se pojavile između nje i doskorašnjih poslodavaca.
Harizmatična voditeljka Bojana Ristivojević stekla je veliku popularnost vodeći rijaliti “Parovi”, ali i druge emisije poput “Dobro jutro, Srbijo”, “Poželi pesmu”, “Provodadžije” i “Prelo”. Upravo zbog ove poslednje je i nastao problem. Prema pisanju “Kurira”, Ristivojevićeva je od čelnika Hepija zatražila da je oslobode vođenja noćnih programa u sklopu rijalitija “Parovi” i da ostane voditeljka vikend emisije “Prelo”, zbog preopterećenosti