Majić: Nisam iznenađen zbog kritika vlasti, ali struka mora da ima svoj stav
N1 Info 20.05.2019 | Beta
![Majić: Nisam iznenađen zbog kritika vlasti, ali struka mora da ima svoj stav](https://nstatic.net/img/logo/s/n1-info.png)
Sudija Apelacionog suda Miodrag Majić izjavio je da nije iznenađen kritikama koje mu je uputila vladajuća većina u Skupštini Srbije prilikom rasprave o izmenama Krivičnog zakonika, ali i dodao da je obaveza svakog stručnjaka da iskaže svoj stav, bez obzira na cenu.
20.05.2019. 20.05.2019. 19.05.2019. "Nisam iznenađen da me napadaju zbog stavova iza kojih stojim. Iznenadilo me je da napad dolazi iz izvršne vlasti. Ovo je to vidjenje debate u kojoj prvo isključite struku, odnosno strukom nazovu one koji kao eho ponavljaju njihove stavove, a one koji se usprotive optužuju. Žao mi je što ministarka pravde, koja je bila pripravnica kod mene i mogla da vidi moj način rada, ulazi u takvu političku igru", ocenio