Mandić: Od vremena kralja Aleksandra niko više nije pomogao Srbima u Crnoj Gori od Vučića
Srbija danas 23.12.2019
![Mandić: Od vremena kralja Aleksandra niko više nije pomogao Srbima u Crnoj Gori od Vučića](https://nstatic.net/img/logo/s/srbijadanas.png)
Andrija Mandić, predsednik Nove srpske demokratije i jedan od lidera Demokratskog fronta gostovao je sinoć u emisiji "Hit tvit" na Televiziji Pink.
On je tom prilikom kazao da Srbija napreduje, te da niko više nije pomagao Srbima u Crnoj Gori, kao što to čini Aleksandar Vučić. - Želim da čestitam predsedniku Aleksandru Vučiću i srpskom rukovodstvu na dobrom osećaju zbog toga što će biti urađen remont pruge ka Crnoj Gori, kako bi crnogorski narod bio spojen sa Evropom - rekao je Mandić i dodao: - Takođe, želim da se zahvalim na pomoći koju je Aleksandar Vučić dao Srbima u Crnoj Gori. Od vremena kralja