Марко луни неће честитати нову годину? Након раскида тврде да су у добрим односима, али ова изјава је изазвала бројне полемике
Блиц 25.12.2019 | Д. П.

Луна Ђогани и Марко Миљковић пре две недеље су ставили тачку на своју романсу, а како су истицали у више наврата, растали су се у миру и остали у коректним односима.
Будући да нису у свађи и да нема "зле крви" међу њима занимало нас је да ли ће Марко бившој честати новогодишње празнике. - До Нове године има доста времена, па ћемо да видимо, али свакако јој желим све најбоље, па честитао јој празнике или не - изјавио је Марко за "Блиц". Иначе, Марко је недавно открио и да осећања која гаји према певачици и блогерки не могу да се угасе тек тако, али да од помирења ипак нема ништа. - Разишли смо се као сав нормалан свет.












