Orlovi pukli na evropskom prvenstvu: Istorijska pobeda Crnogoraca protiv Srbije! Provocirali, pa savladali naše

Kurir 11.01.2020

Rukometaši Srbije poraženi su u Gracu od selekcije Crne Gore u okviru drugog kola grupe A rezultatom 21:22 (10:11).

Ovim porazom naša reprezentacija je kolo pre kraja izgubila sve šanse da se domogne druge faze. Tokom većeg dela meča gledali smo izjednačenu borbu u kojoj se samo na početku Crna Gora odvojila u dva navrata na 4:1 i 7:4. Nakon toga naši su se vratili golovima večeras dosta dobrog Radivojevića i Marsenića. Do poluvremena se igralo gol za gol da bi đetići otišli na odmor sa golom prednosti 11:10. U nastavku Orlovi ulaze jače i okreću rezultat u svoju korist po prvi