Korak bliže snovima: Velika i teška pobeda Liverpula protiv Totenhema, Murinjo slomljen nakon meča: "Nismo dobili ništa, a zaslužili smo!"

Sportal blic 11.01.2020  |  Sportklub.rs
Korak bliže snovima: Velika i teška pobeda Liverpula protiv Totenhema, Murinjo slomljen nakon meča: "Nismo dobili ništa, a…

Fudbaleri Liverpula su pobedom protiv Totenhema rezultatom 1:0 napravili još jedan veliki korak ka osvajanju Premijer lige.

Jedini gol na meču postigao je Roberto Firmino u 37. minutu igre. Sjajno su se snašli u kaznenom prostoru rivala Brazilac, ali i Mohamed Salah koji je uspeo da asistira saigraču. Ekipa Jirgena Klopa je kroz ceu utakmicu imala bolji posed lopte, međutim, utisak je da je Totenhem vrlo lako mogao do minimum jednog pogotka, te da možda i nisu zaslužili poraz gledajući prilke koje su propuštene, najbolju je ima Đovani lo Selso u 82. minutu. Svestan je toga i Žoze