Serija a: Prelepi golovi obeležili meč, SPAL slavio, nije pomogla ni savršena ‘štikla’ Iličića (video)

Hot sport 20.01.2020  |  Aleksandar Ilić

Poslednji meč 20. kola odigrali su Atalanta i Spal, gosti su slavili nakon preokreta rezultatom 2:1.

Atalanta je uzela bod u prošlom kolu Interu, ali u tekućem nije uspela da potvrdi dobru igru iz prošle nedelje. Dok će SPAL slaviti prvi put nakon dva vezana poraza. Remo Freuler je imao šansu za domaćina u 16. minutu. Šutirao je, odbrana je odlično reagovala. Prednost domaćinu doneo je Josip Iličić prekrasnim golom petom, odlično mu je asistirao Duvan Zapata. Andrea Petanja imao je priliku nakon centaršuta u 43. minutu, uspeo je samo da pogodi stativu. Samo šest