Velika frka u seriji a, plakala i deca! Lautaro divljao, Konte napao sudiju a posle ostavio novinare u čudu, srećni jedino - u Juventusu! /video/

Sportal blic 26.01.2020  |  Darko Nikolić
Velika frka u seriji a, plakala i deca! Lautaro divljao, Konte napao sudiju a posle ostavio novinare u čudu, srećni jedino -…

Skandal potresa italijanski fudbal zbog onoga što se dešavalo na meču Inter - Kaljari, ali i posle njega.

Treći uzastopni put "nerazuuri" su odigrali 1:1 u prvenstvu, jer su posle Atalante i Lećea to uradili i gosti iz Kaljarija ove nedelje. Rađa Naingolan je 12 minuta pre kraja anulirao Intervou prednost iz 29. minuta, do koje su domaćini došli golom Lautara Martineza. Taj talentovani Argentinac je potom, u sudijskoj nadoknadi vremena, isključen zbog nesportskog ponašanja, a sigurno mu sledi bar dva meča zabrane igranja, jer se ponašao krajnje nepristojno, a sa time