Владимир Павићевић поднео оставку и није више лидер Црногорске: "Оптуживали су ме да сам Милов, са странком не делим више исте светоназоре"
Блиц 28.01.2020 | Тањуг

Председник Црногорске Владимир Павићевић поднео је оставку на ту функцију, као разлог је навео то да више не деле исте светоназоре и поручио да остаје у политичком животу Црне Горе.
Павићевић је оставку објавио на свом фејсбук профилу и члановиа поручио да захваљујући, како је навео, деловању Демократске партије социјалиста, Црна Гора је данас нестабилнија, слабија и подељенија него када сам пре две године изабран за председника те странке. - У претходне две године формулисали смо и спроводили идеју уставног патриотизма, донели неколико кључних одлука и радили на њиховој примени и промоцији. Није било прилике, разговора или политичке






