Matić majstorijom "zakuvao" derbi, pa pocrveneo: Siti prošao u finale Liga Kupa!

Telegraf 29.01.2020  |  Telegraf.rs

Lep potez srpskog fudbalera, ipak, nedovoljan da se nadoknadi veliki zaostatak iz prvog meča na "Old Trafordu"

Fudbaleri Mančester junajteda sa minusom od dva gola (1:3) gostovali su u revanšu polufinala Liga kupa kod Sitija, do poluvremena deficit je sveden na gol razlike zahvaljujući prefektnom golu Nemanje Matića, međutim dalje idu Građani. Uprkos golu srpskog fudbalera u prvom poluvremenu, ispostaviće se jedinom na utakmici, tim Pepa Gvradiole je u ukupnom zbiru slavio 3:2, pa će na megdan Aston Vili za trofej. U tom 35. minutu srpski fudbaler vrhunski je odreagovao na