Mirandes šokirao sevilju! Gudelj i saigrači ispali iz Kupa Kralja od drugoligaša!

Sportal blic 30.01.2020  |  Blicsport.rs / Sportske.net

Mirandes slavio rezultatom 3:1 protiv Valensije i osigurao plasman u četvrtfinale Kupa Kralja.

Domaćin je poveo iz prve prave šanse, Aias koristi nerazumevanje u odbrani Sevilje i iz odbitka postiže prvi gol na meču. od sedmog minuta igre. Pokušali su kasnije Banega. a zatim i iz slobodnog udarca, ali promene rezultata nije bilo. A onda je ponovo Aias stupio na scenu. koji odličnim šutem sa dvadesetak metara udvostručuje prednost svog tima. 2:0 30. minut. Imao je šansu Aias i za het-trik do kraja prvog dela igre, ali Vačlik odlično reaguje na golu . U