Odluke koje su izbacile sve iz takta: Zbog ovoga su pobesneli Milošević i Natho, a pogledajte tek taj penal (video)

Hot sport 08.02.2020  |  Aleksandar Ilić

Partizan je poražen od Spartaka iz Moskve rezultatom 2:3, ali malo ko je očekivao ovakve sudijske odluke.

Verovatno niko u Srbiji pre meča Partizana i Spartaka nije čuo za sudiju Kaleda Nabeta i njegove pomoćnike Fajsala Al Džafija i Mohameda Al Ona, ali posle današnje utakmice ostaće u lošem sećanju svim navijačima Partizana. Kaled je tokom celog meča imao upitne sudijske odluke, a u 44. minutu meča isključio je Savu Miloševića i Bibrasa Natha, da bi potom u 68. minutu dosudio penal za Spartak iako kontakta fudbalera ruskog tima i Šćekića nije ni bilo, možete da