Barselona preživela Betis: Katalonci pobedili u ludom meču sa pet golova i dva crvena kartona!

Sportal blic 09.02.2020  |  va

Fudbaleri Barselone su rezultatom 3:2 pobedili Betis u Sevilji u utakmici 23. kola španske Primere.

Katalonci su upisali veoma bitnu pobedu i ostali u trci sa Realom za šampionsku titulu. Dva puta je Betis vodio tokom prvog poluvremena. Nakon samo šest minuta Serhio Kanales je bio precizan sa bele tačke nakon što je prethodno Lengle igrao rukom u kaznenom prostoru. Radost domaćih trajala je samo tri minuta kada Barselona dolazi do izjednačenja. Lionel Mesi pronašao je Frenkija de Jonga koji šalje loptu u mrežu za 1:1. Nabil Fekir doneo je u 26. minutu novo