Igokea slavi rašada vona: Amerikanac maestralnom partijom zatrpao koš Krke /video/

Sportal blic 09.02.2020  |  va

Košarkaši Igokee pobedili su Krku iz Novog Mesta rezultatom 92:82 u utakmici 19. kola ABA lige.

Do nove pobede predvodio ih je sjajni američki košarkaš Rašad Von sa 34 poena i osam pogođenih trojki, od čega je šest postigao na poluvremenu. Prva četvrtina bila je kao iz snova za ekipu Igokee, pošto je domaćin za tili čas od egal meča stigao do prednosti od 19:10, da bi sa dvocifrenom razlikom završio prvu četvrtinu. U nastavku se probudila ekipa Krke i na krilima Pašalića i Ramljaka stigla do zaostatka od samo 3 poena, kada je na semaforu stajalo 36:33, da bi