Het-trik Partizana na premijeri prolećne sezone: Majstorije Natha i Tošića za tri boda crno-belih protiv Radnika!

Kurir 16.02.2020

Fudbaleri Partizana pobedili su danas na svom terenu Radnik sa 3:0, u utakmici 21. kola Super lige Srbije, prvog u prolećnom delu šampionata.

Crno-beli su poveli u 37. minutu golom Zorana Tošića iz slobodnog udarca, a prednost je udvostručio Bibras Natho u 67. minutu iz penala. Konačan rezultat postavio je Natho u 80. minutu iz slobodnog udarca. Partizan je bio bolji u prvom poluvremenu, dok se Radnik uglavnom branio, ali su crno-beli samo jednom uspeli da zatresu mrežu gostiju iz Surdulice i to odličnim pogotkom Tošića iz slobodnog udarca u 37. minutu. Na samom početku utakmice, u petom minutu, domaći