Pazovčanke spretnije u triler završnici

iKragujevac 20.02.2020

Rukometašice Radničkog nisu uspele da se plasiraju u narednu rundu Kupa Srbije, pošto su poražene na svom terenu od ekipe Mladosti iz Nove Pazove rezultatom 29:31, nakon izvođenja sedmeraca. Meč je u regularnom delu završen nerešenim rezultatom 27:27 (poluvreme 13:14).

Početno ispitivanje snaga trajalo je punih a10 minuta, kada je svojim četvrtim golom Teodora Veličković izjhedniačila na 5:5. Od tog trenutka znatno iskusnije gošće preuzele su inicijativu i odvojile se na 3 gola razlike (7:10, 14.min). Prekidom serije golova kod gošći, Radnički se u par navrata primakao na gol zaostatka, kojim je i završeno prvo poluvreme (13:14). Furiozno su krenule domaće rukometašice u drugom delu igre i serijom golova od 3:0 došle su do