Auu, čoveče, šta: Uradi?! Čuvar mreže Šalkea postigao jedan od najbizarnijih autogolova svih vremena! /video/

Sportal blic 01.03.2020  |  va

Golman Šalkea Aleksander Nubel postigao je jedan od najkomičnijih golova u Bundesligi, u porazu svoje ekipe od Kelna rezultatom 3:0.

Nubel je napravio kardinalnu grešku i direktno je kumovao debaklu u 79. minutu, kada mu je lopta neočekivano prošla kroz ruke i završila u mreži. Golove za domaćina dali su još Bornou u 9. i Kordoba u 39. minutu. Inače, za njega kažu da je novi Nojer. Pogotovo nakon što je odlučio da odbije novi ugovor sa Šalkeom i kao slobodan igrač potpiše ugovor sa Bajernom gde će preći na leto. Keln posle ove pobede može lakše da diše, dok Šalke polako ispada u borbi za mesto