Fener se nudio, kalinić presudio! Turci se provukli, Crvenoj zvezdi umakao trijumf u Istanbulu!

Sportal blic 04.03.2020  |  Petar Lazić

Košarkaši Crvene zvezde pretrpeli su novi evroligaški poraz, bolji je bio Fenerbahče i savladao crveno-bele rezultatom 66:63.

Nije počelo po meri crveno-belih pošto im je trebalo dva i po minuta da provuku loptu kroz obruč. Za to vreme je Fenerbahče nanizao sedam poena, a seriju domaćeg sastava prekinuo je Branko Lazić. Košarkaši Zvezde su uspeli da podignu ritam i već do kraja prve deonice nadoknade zaostatak koji su imali na otvaranju četvrtine, a trojku uz zvuk sirene za kraj četvrtine broj jedan pogodio je Kevin Panter. Proradio je šut na obe strane tokom drugog perioda, pogotovo kada