"Golubovima" očerupana krila na banovom brdu: Čukarički bez milosti protiv Subotičana

Sportal blic 06.03.2020  |  va

Fudbaleri Čukaričkog ubedljivo su pobedili Spartak iz Subotice rezultatom 4:1 na otvaranju 25. kola Superlige Srbije.

Već posle 20 minuta viđen je pogodak. Kajević je poveo kontru i uprkos pokušajima gostiju da naprave faul prosledio je loptu Kovaču koji je uposlio Birmančevića, a nekadašnji fudbaler Partizana doneo je domaćinu vođstvo. Imali su domaći novu šansu u 27. minutu. Birmančević je pobegao odbrani gostiju, pokušao da pretrči Dujmovića, ali je uspeo golman gostiju da reaguje ispred Vidosavljevića. Tek u 31. minutu Subotičani su zapretili, bila je to sjajna šansa,