Keln ostvario treću pobedu u nizu: "Jarčevi" nadigrali Paderborn koji je već jednom nogom u drugoj ligi

Sportal blic 06.03.2020  |  va

Uvodni meč 25. kola Bundeslige doneo je potpunu dominaciju i trijumf Kelna protiv Paderborna rezultatom 1:2 (0:2).

Fudbaleri Paderborna, po svemu prikazanom u dosadašnjem delu sezone, najozbiljniji su kandidati za selidbu u niži rang. "Jarčevi" su sigurnom igrom, pre svega u prvom poluvremenu, kada su i postigli oba gola, stigli do trijumfa te tako domaćinu dodatno otežali posao u borbi za opstanak. Prvi gol viđen je posle kornera u 28. minutu. Ut je skrenuo loptu do Merea, koji je na drugoj stativi smešta u mrežu za vođstvo Kelna. Osam minuta kasnije, Ut odlaže na 20 metara