Partizanovo dete sa druge planete: ‘Bomba’ Pavlovića za drugi gol protiv Spartaka (Video)

Hot sport 10.03.2020  |  Darko Noveski

Partizan vodi sa 4:0 protiv oslabljenog Spartaka u osmini finala Kupa Srbije, a dva gola postigao je Lazar Pavlović.

Mladi momak je ‘eksplodirao’ večeras. Prvo je načeo Subotičane u 25. minutu, a onda je u 56. minutu poslao pravi projektil iza leđa golmana Dokića. Centrirao je Lazar Marković sa desne strane, odbrana Subotičana je nespretno izbacila loptu na ivicu šesnaesterca, a mladi Pavlović je zakucao u mrežu. Sutrasnji naslov: Partizanovo dete BACILO BOMBU NA STADIONU! Pogledajte!!! (Video) #partizan #spartak #kupsrbije #lazarpavlovic pic.twitter.com/gEpX1n92pD — Belivuk