Visoka tehnička škola predstavila srednjoškolcima mogućnosti studiranja
Subotica.com 10.03.2020 | Subotica.com
![Visoka tehnička škola predstavila srednjoškolcima mogućnosti studiranja](https://nstatic.net/img/logo/s/subotica-com.png)
Kao i ranijih godina Visoka tehnička škola organizala je "Otvoreni dan" koji je bio posvećen mladim sugrađanima koji su pokazali interesovanje za dalje usmeravanje kroz obrazovne profilie koje nudi ova ustanova.
Više desetina srednjoškolaca i njihovih roditelja družila se sa aktivnim i svršenim studentima VTŠ, i upoznavala se sa nekim kompanijama koje deluju u komplementarne oblastima rada za koji srednjoškolci žele da se usmeravaju u nastavku školovanja. - Primarni cilj ovakve manifestacije je da upoznamo decu, ali i njihove roditelje, sa našim programom i mogućnostima obrazovanja. Smatramo da je to dobra prilika za njih jer smo pokazali da smo kao ustanova poslednjih