Војска преузима болнице

Ало 17.03.2020  |  Ало.рс/Д.Н.
Војска преузима болнице

Председник Александар Вучић и Влада Србије донели су нови низ мера како би се сузбила епидемија коронавируса

Старијима од 65 година забрањује се кретање сутра од 10 часова, док ће за све грађане важити полицијски час од 20 до 5 часова ујутру. Најновија мера Владе Србије је активирање Војске Србије на заштити медицински установа у Србији. Наоружана војска чуваће све болнице. - Медицинско особље биће сигурније и заштићено на тај начин - истакао је председник Вучић. Подсетимо, председник Србије присуствовао је вечерас седници Владе Србије у Палати Србија где је донет

Прочитајте још

Кључне речи

Друштво, најновије вести »