Česi snimaju humorističku seriju o životu u doba pandemije virusa korona
Radio 021 08.04.2020 | Hina
![Česi snimaju humorističku seriju o životu u doba pandemije virusa korona](https://nstatic.net/img/logo/s/radio-021.png)
Češka televizija odlučila je da testira pretpostavku po kojoj je smeh najbolji lek, odlučivši da snimi seriju o životu stanara jedne praške zgrade za vreme pandemije virusa korona.
Snimanje serije pod naslovom "Ljubav u doba korone" počinje za nedelju dana, saopštila je portparolka televizijskog programa CT. U šest epizoda serija će, pod motom - jedna kuća, tri generacije, jedna globalna pandemija, pratiti živote stanovnika jedne praške stambene zgrade. Glavni likovi su Franta, tinejdžerka čiji su roditelji zaglavili u inostranstvu zbog ograničenja putovanja, penzioner koji nenadano mora brinuti o sebi, kao i nedavno venčani par, Petr i Ana,