Možda nije bio najbolji, ali svakako jeste najluđi golman Dobio crveni, pa se potukao sa celom protivničkom klupom video

Kurir 18.04.2020

Salvatore Soviero nije bio možda najbolji italijnski golman svih vremen, ali nema sumnje da će ga svi dobro upamtiti.

Nije branio u najboljim klubovima na ''čizmi'', ali svakako će ostati upamćen po incidentima sa sudijama, saigračima i navijačima. Najveći incident ipak napravio je pre tačno 16 godina na meču italijanske Serije B gde je sa svojom Venecijom gostovao Mesini. Domaćin je slavio sa 2:1, a Venecija je zavšrila meč sa čak tri igrača manje. U utakmici punoj grubih startova prvi je prema svlačionici morao Gaston Liendo već u 34. minuti nakon dva žuta kartona. U 80. minutu