Majstorija Kimiha rešila „Der Klasiker“: Bajern na korak od titule prvaka Nemačke posle slavlja u Dortmundu (VIDEO)

Vesti online 26.05.2020

Fudbleri Bajerna iz Minehna sve su bliži tituli Bundeslige pošto su u 28. kolu, na gostovanju, savladali glavnog konkurenta i pratioca Borusiju Dortmund sa 1:0.

Od samog starta viđena je velika borba na obe strane terea, ipak sve do pred sam kraj pravih prilika nije bilo. Ipak, u 43. minutu usledio je prelep pogodak Džošue Kimiha. Birki je istrčao taman toliko da je Kimih mogao sa ivice šesnaesterca da sa nekih 16 metara lobuje golmana domaćih. Qué jugador. pic.twitter.com/ElogqJeNEw — Alejandro. (@allowehn) May 26, 2020 Bajern je sve mogao da rešu u 54. minutu kada je Birki odbranio šut Gorecke, da bi domaćin dve najbolje