Kostić asistent u goleadi ajntrahta i frajburga: Volfsburg istrpeo bes Dortmunda, pa ga iskalio na Leverkuzenu

Sportal blic 26.05.2020  |  P. L.

U utorak su, pored derbija između Dortmunda i Bajerna (0:1) odigrana još tri meča 28. kola Bundeslige.

Fudbaleri Volfsburga ubedljivo su slavili na gostovanju Bajeru i pobedu su upisali rezultatom 4:1. Volfsburg je sjajno odgovorio nakon poraza u prošlom kolu od Dortmunda i upisao je laganu pobedu u Leverkuzenu. Počelo je golom hrvatskog defanzivca Marina Pongračića u 43. minutu. Asistent mu je bio Maksimilijan Arnold koji se i sam u strelce upisao u 64. minutu. Za 3:0 precizan je samo četiri minuta bio Renato Štefen, a celu priču zaokružio je Pongračić uz novu