Bundesliga: Pjontek doneo bod Herti u Lajpcigu, Grujić vođstvo u 9. minutu (video)

Hot sport 27.05.2020  |  Darko Noveski

U prvom meču dana 28. kola Bundeslige RB Lajpcig i Herta remizirali su 2:2 (1:1), čime su ‘crveni bikovi’ stali u borbi za titulu.

Bajern je juče nokautirao prvog konkurenta Borusiju iz Dortmunda, a danas im je drugog pratioca zaustavila Herta. Tim iz Berlina stigao je do velikog boda u Lajpcigu 2:2. Počelo je golom za Hertu u 9. minutu. Platenhard je izveo korner sa desne strane, a Grujić sa ‘peterca’ nogom pogodio – 0:1. Samo dva minuta kasnije asistent kod gola tima iz Berlina se povredio. RB Lajpcig je brzo stigao do izjednačenja. Igrao se 24. minut kada je Nkunku asistirao do defanzivca