Popov: Vučić i Đukanović da se susretnu, Srbija ne može da se pomiri sa nezavisnošću Crne Gore
Danas 27.05.2020 | Piše: Beta
![Popov: Vučić i Đukanović da se susretnu, Srbija ne može da se pomiri sa nezavisnošću Crne Gore](https://nstatic.net/img/logo/s/danas.png)
Direktor Centra za regionalizam iz Novog Sada Aleksandar Popov izjavio je danas da je krajnje vreme da se sretnu predsednici Srbije i Crne Gore, Aleksandar Vučić i Milo Đukanović, kako bio razgovarali o rešavanju nagomilanih problema i ocenio da Srbija ne može da se pomiri sa nezavisnošću Crne Gore.
„Krajnje je vreme da se dva čelna čoveka konačno sretnu i da rešavaju nagomilane probleme. Vreme je da obe strane da pokažu dobru volju i da zaustave loš trend. Ovako se remete odnosi u celom regionu, a posledice toga snose građani“, rekao je Popov za agenciju Beta. On je kazao da pogoršanje odnosa ima veze i sa predizbornom kampanjom u Srbiji, kao i sa izborima koji će na jesen biti održani u Crnoj Gori. Dodao je da odluka vlasti u Crnoj Gori da, zbog