Spartak u Šapcu ubedljiv protiv Mačve, pobede Napretka i Radničkog

RTV 13.06.2020  |  RTS

ŠABAC - Fudbaleri Spartaka savladali su u gostima Mačvu sa 4:1 u meču 29. kola Linglong Superlige. U drugoj večerašnjoj utakmici fudbaleri Napretka na svom terenu sa 1:0 pobedili tim Mladosti. Radnički u Surdulici savladao ekipu Radnika sa 4:2.

Spartak je poveo golom Nikolića sa bele tačke u desetom minutu, a Vidaković je povisio u 44. Zukanović je doneo nadu poslednjeplasiranom timu na tabeli, kada je postigao gol u 74. minutu. Međutim, Bijelović je u 87. minutu rešio pitanje pobednika, a konačan rezultat u nadoknadi vremena postavio je Dunđerski. U drugoj večerašnjoj utakmici fudbaleri Napretka su na ovosezonskom oproštaju od domaćih navijača slavili sa minimalnih 1:0 protiv Mladosti. Gol odluke