Milan i Sapdorija ubedljivi, Bololja se spasla poraza

RTS 15.07.2020

U nastavku 33. kola Serije A na domaćim terenima ubedljivi su bili fudbaleri Milana nad Parmom sa 3:1 i Sampdorije nad Kaljarijem sa 3:0, dok su Bolonja i Napoli podelili bodove posle 1:1. U preostale četiri večerašnje utakmice najzanimljiviji će biti duel Udinezea i Lacija koji će odlučivati i o drugoj poziciji na tabeli.

Na prve tri današnje utakmice viđeno je dosta šansi i golova a obilovale su i rezultatskim obrtoma. Prvi obrt priredili su fudbaleri Milana na svom terenu, jer su nisu dovoljno ofanzivno i ubedljivo počeli utakmicu. Posle ravnopravnog duela tokom celog prvog poluvremena gostujući fudbaleri Parme uspevaju da iskoriste jednu od šansi i povedu sa 1:0 u 44 minutu i sa prednošću odlaze na pauzu zapretivši da prirede svojevrsno iznenađenje na gostovanju. U drugo