Uspešna provera za crveno-bele: Zvezda na Divčibarama savladala IMT

Kurir 16.07.2020

U prvoj kontrolnoj utakmici koju su fudbaleri Crvene zvezde odigrali u okviru priprema za novu sezonu, ostvarena je pobeda u duelu sa IMT-om (2:0). Radost timu Dejana Stankovića doneli su Mirko Ivanić u 51. minutu i Andrija Radulović u 85. minutu meča.

Otvaranje meča obeležio je visoki presing naših fudbalera koji su veoma ofanzivno izašli pred tim Zorana Rendulića, nekadašnjeg fudbalera Crvene zvezde, a sada trenera IMT-a. Ipak, uzvraćali su "traktoristi" kontra napadima, ali su bili veoma koncentrisani naši defanzivci na čelu sa golmanom Vasiljevićem koji je dobro intervenisao u 5. minutu posle pokušaja Glišića. Kolosalnu priliku za naš tim imao je Krstović koji je u 16. minutu šutirao tik pored desne stative